بارسلونا سه بر صفر از سد رئال گذشت

تیم های رئال مادرید و بارسلونا از دور برگشت نیمه نهایی کوپا دل ری در ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف هم رفتند. این بازی که در برنابئو برگزار شد در نهایت با ۳ گل به سود بارسلونا به پایان رسید تا این تیم در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه ۴-۱ راهی فینال شود.

بارسلونا: تراشتگن، سمدو، پیکه، لنگلت، آلبا، روبرتو، بوسکتس، راکیتیچ، مسی، سوارز و دمبله

نخستین صحنه جدی بازی در دقیقه ۱۵ رخ داد که وینیسیوس پس از برخورد با روبرتو در محوطه جریمه بارسا سرنگون شد اما داور در تصمیمی مشکوک دستور به ادامه بازی داد.

تیم میزبان در دقیقه ۳۶ روی پاس بلند راموس می رفت که صاحب فرصت خوبی شود اما پیکه با یک تکل خوب ضربه وینیسیوس را دور کرد. رئال در دقیقه ۳۸ روی سانتر رگویلون صاحب یک فرصت خوب دیگر شد اما وینیسیوس با بی دقتی ضربه اش را از جلوی دروازه به بیرون زد.

بارسا که در نیمه اول نمایش ضعیفی ارائه کرده بود در دقیقه ۵۰ روی فرار دمبله و پاس رو به بیرون این بازیکن توسط سوارز به گل رسید. تیم میزبان لحظاتی بعد روی حرکت خوب رگویلون می توانست بازی را مساوی کند اما وازکز نتوانست خودش را به سانتر این بازیکن در دهانه دروازه برساند.

در حالی که رئال حمله می کرد این بارسا بود که در دقیقه ۶۹ به گل دوم خودش رسید. دمبله بار دیگر پشت مدافعان فرار خوبی کرد و توپ را به دهانه دروازه فرستاد که توسط واران به اشتباه وارد دروازه خودی شد. بارسا تنها دو دقیقه بعد به دلیل خطای کاسمیرو روی سوارز صاحب پنالتی شد که خود این بازیکن توانست آن را به گل تبدیل کند.

بازیکنان رئال که تا پیش از گل اول حریف تیم برتر میدان بودند و موقعیت های خوبی داشتند در ادامه روحیه خودشان را دست دادند تا بارسا بازی را کنترل کند و در نهایت راهی فینال شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme