خبرانتقال قطعی رونالدو به یوونتوس

در حالی که شایعات در خصوص جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید قوت گرفته، برخی رسانه های اسپانیایی و ایتالیایی از انتقال قطعی ستاره پرتغالی به یوونتوس خبر می دهند.01305093

به گزارش راه خبرگزاری فرانسه این انتقال را بسیار هیجان انگیز توصیف کرده و نوشته است که کالچو در انتظار “CR7” به عنوان یک ناجی است.

نشریات ایتالیایی این مسئله را جدی‌تر از دیگر منابع دنبال می کنند. روزنامه های ورزشی ایتالیا با درج تیترهایی که در آن از واژه های «تب»، «رویا» و «شاید واقعیت» استفاده شده از این انتقال استقبال کردند.

روزنامه «گزتو دلو اسپورت» با انتشار مطلبی تحت عنوان «یووه-CR7» از انتقال پر سر و صدایی پرده برداشته که هزینه آن ۳۵۰ میلیون یورو است. به نوشته این روزنامه ۱۰۰ میلیون یورو از مبلغ قرارداد به رئال تعلق می گیرد و در ازای این قرارداد چهار ساله، سالانه ۳۰ میلیون یورو به حساب ستاره کهکشانی ها واریز می شود.

در صورت انجام این معامله رکورد سابق ثبت شده در جدول نقل و انتقالات که با ۲۲۲ میلیون یورو به استخدام نیمار در پاری سن ژرمن اختصاص دارد، جابه جا خواهد شد.

«گزتو دلو اسپورت» در مطلب خود آورده است: «با بلند شدن سر و صداها در ایتالیا، پرتغال و اسپانیا حالا روایتی رویا گونه آغاز شده که گرچه در حد ایده و پیشنهاد است اما شاید به واقعیت تبدیل شود.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme