زیبا ترین گل رز جهان در شهر رم ایتالیا انتخاب می شود

در رم زیباترین گل رز را انتخاب کنید. در سال جاری، به دادگاه هیئت داوری صالح، پرورش دهندگان از سراسر جهان 88 نماینده های تازه متولد شده از جنس Shipovnik ارائه شده است.roseto-comunale-di-Roma-2

به گزارش راه به نقل از افق زیباترین گل رز جهان از سوی هیئت داوران بین المللی  با حضور نماینده های پرورش دهنده گان  گل رز  جهان با ۸۸ نوع گل رز از نسل شیپونیک انتخاب می شود.

هریک از داوران نزدیک به ۱۰ تا ۱۵ سال سخت در این رشته مطالعه و کار کرده اند.

گل های در این فیستوال باید با رنگ های که تا کنون هیچکس  ندیده است باشد و گل رزی که همه رنگ ها را داشته باشد و میعار های دیگر چون خوش بویی٬ اندازه٬ سلامت گل ٬مقاومت گل در برابر بیماری٬ رنگ غیر عادی و تعداد برگ ها گل  در انتخاب گل نقش دارند گفته می شود  گلی که بوش کم باشد شانس انتخاب شدنش بسیار کم است.

رقابت برای “جایزه روم” یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین مسابقات در جهان محسوب می شود. پس از اتمام آن، گل سرخ در روستای رومی باقی خواهد ماند. توجه داشته باشید، خاطر نشان باید کرد بیش از 80 سال  از برگزاری این مسابقه، جمع آوری غنی این گل از 1200 تن از گونه های منحصر به فرد گل رز را جمع آوری کرده است.

رئیس هیئت داوران مسابقه جایزه رومی ایزا ماریا بوززلو است.

عطر تمام گل رزها متفاوت است: با یادداشتهای مشک، هلو، آنیس. فقط با گذشت زمان می توانید سایه هایی از طعم های مختلف را تشخیص دهید. بنابراین، ما، قضات، با کیفیت 3-4 عطر را با هم می سنجیم، به این معنی که آنها به درستی تعیین کرده اند. به اصطلاح “بینی” وجود دارد – کارشناسان که در عطر گل رز تخصص دارند. در اروپا دو نفر وجود دارد، آنها همیشه به مسابقه می آیند و ارزیابی خود را می دهند، که بسیار مهم است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme