وزارت دفاع: علاقه مندی جوانان برای پیوستن به ارتش افزایش یافته است

مقام ها در وزارت دفاع ملی کشور می گویند که علاقه مندی جوانان برای پیوستن به صفوف ارتش ملی افزایش یافته است.12qwqasw

به گزارش راه فضل الکریم سرخرودی فرمانده مرکز تعلیمی نظامی ارتش کشور به خبرنگار راه گفت: ما همه روزه شاهد جوانانی هستیم که می خواهند در ارتش ملی ثبت نام کنند.
آقای سرخرودی می گوید هر چند که گزارش های فرار و یا تسلیم شدن سربازان از سوی رسانه ها نشر می شود اما در حال حاضر بیشتر از چیزی که ما در مرکز تعلیمی نظامی کشور تصور می کردیم، متقاضی داریم.
او افزود که علاقه مندی جوانان برای پیوستن به صفوف ارتش ملی پاسبانی و دفاع از وطن را نشان می دهد.
سرخرودی می گوید جوانان که برای پیوستن به ارتش ثبت نام کرده اند، شامل زنان و مردان هستند.
فرمانده تعلیمی و نظامی ارتش کشور همچنان می گوید که در گذشته پیوستن جوانان در ارتش به این پیمانه نبود، او همزمان افزود که پیوستن جوانان خود باز شدن دریچه امید بسوی آینده بهتر است.
گفته می شود که تعلیم و تربیه در ارتش کشور یکی از ارکان مهم جهت ارتقای سطح اجرا عملیات‌ های محاربوی و حفظ قابلیت‌ های رزمی سربازان ارتش به شمار می‌ رود.
فضل کریم سرخرودی فرمانده تعلیمی و نظامی ارتش ملی می گوید که رسالت دینی و وطن دوستی و مسوولیت پذیری به جوانان که تازه به صفوف ارتش ملی پیوسته اند بیشتر از گذشته است.

در همین حال محمد که به تازگی در صوف ارتش پیوسته از انتخاب خود رضایت داشته و می گوید که این تبلیغ دشمن است که سربازان ارتش از این اررگان فرار می کنند.
او همچنان افزود: در حالیکه نگرانی ها از فرار سربازان از صفوف ارتش وجود دارد اما داوطلبان پیوستن به صفوف ارتش افزایش قابل ملاحظه ی یافته است. zzzqaz11
سرخرودی می گوید که در حال حاضر دست کم ۴ هزار تن از جوانان کشور، در این مرکز مصروف آموزش تاکتیک های نظامی هستند.
در همین حال محمد که به تازگی در صوف ارتش پیوسته از انتخاب خود رضایت داشته و می گوید که این تبلیغ دشمن است که سربازان ارتش از این ارگان فرار می کنند.
محمد به راه  گفت: برایم خوش ترین لحظه زندگی زمانی بود که لباس پلنگی ارتش را به تن کردم و استادانم برایم قوانین اولیه ورود به این نظام را گفتند.
هر چند که گفته می شود بحران ناامنی در کشور افزایش یافته است اما جوانان که به تازگی به مرکز تعلیمی نظامی ارتش پیوسته می گویند که آنان امید آینده بهتر برای افغانستان را دارند.
یاسر باقرزاده که به تازگی به ارتش ملی کشور پیوسته می گوید وقتی که برای دفاع از کشور زحمت می کشم ایمان دارم که یک روزی صلح در افغانستان حکم فرما می شود.
فضل کریم سرخرودی فرمانده مرکز تعلیمی نظامی ارتش کشور می گوید که این وظیفه و مکلفیت جوانان کشور است که با پیوستن با ارتش و پولیس ملی آمده و از وطن خود دفاع کنند.
آقای سرخرودی می گوید که سربازان که در این مرکز در حال آموزش و مسلکی شدن هستند از اقشار و ولایت های مختلف افغانستان هستند و بدون هر نوع تعصب در کنار هم آموزش می بینند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme