یک آتش سوزی در هندوستان دست کم ۴۳ کشته برجا ماند

در نتیجه یک آتش سوزی وخیم حوالی شفق داغ امروز یکشنبه در هندوستان، ده ها تن جان خود را از دست داده اند. نارندرا مودی نخست وزیر هندوستان در یک پیام تویتری از کمک های همه جانبه مسؤلان به قربانیان این رویداد سخن گفته است.

بر اساس منابع محلی هندوستان این آتش سوزی که حوالی نزدیک به بامداد امروز یکشنبه در یکی از مناطق پرجمعیت دهلی جدید، پایتخت هندوستان رخ داده است، دست کم ۴۳ تن جان خود را از دست داده و ده ها زخمی به شفاخانه ها منتقل شده اند.

سخنگوی نیروهای آتش نشانی هندوستان به خبرگزاری آلمان گفته است که این فاجعه در یکی از فابریکه های دهلی جدید رخ داده و در نتیجه گسترش سریع آتش، اکثریت کارگران این کارخانه به شدت آسیب دیده اند. در مورد عوامل این آتش سوزی هنوز جزئیاتی ارائه نشده است.

به گفته نیروهای نجات، در حال حاضر این آتش سوزی مهار گردیده و انتقال زخمی ها به شفاخانه و پاک کاری خسارات این رویداد ادامه دارند. بنابر اظهارات پولیس در این کارخانه بیش از همه دستکول، بوتل وسایل بازی تولید می شدند.

نارندرا مودی نخست وزیر هندوستان پس از این حادثه سریعاً واکنش نشان داده و ضمن ابراز همدردی با قربانیان این رویداد در تویترش نوشته است که از این خبر «به شدت وحشت زده » شده است. مودی در این پیام افزوده است که مقامات مسؤل آخرین تلاش خود را برای کمک رسانی به متضررین انجام خواهند داد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme